SUSTAINABILITY

1% to the planet

It is not enough for us to simply reduce our ecological footprint 
Through the Eden reforestation project, we plant more than 40 trees a year. It has 000 trees a day and the equivalent of 110 football fields full of hips. They are all planted throughout the equatorial zone with the help of local labor. So we are not only creating jobs for coffee-growing countries, but we are also ensuring that climate change is combated. 

Eden reforestation projects

Ärge muretsege, me ei istuta neid puid ise, ei saa olla üldse kindel kui head me selles oleksime, seega jääme kohvi röstimise juurde ja jätame istutamise asjatundjate hooleks.

Need eksperdid on Eedeni metsauuendusprojektide eestvedajad, kes on oma töös nii osavad, et on kokku istutanud üle poole miljardi puu. Istutamiseks ja korrapidamiseks kasutatakse kohalikku tööjõudu, mis aitab vähendada vaesust. Tänaseks päevaks oleme istutanud 12,487 puud ja loonud 124.9 tööpäeva.

Our coffee packaging

Meie pakendid on täielikult taaskasutatavad, valmistatud PE materjalist. Neid on võimalik taaskäitlusesse suunata kõikjal, kus tavapäraseid ostukotte vastu võetakse - enamikes majapidamistes, korteriühistutes ja tavaliselt suuremates ostukeskustes.

Veetsime selle materjali valimisel palju aega. Kuna kogu pakend on valmistatud ühest materjalis, on seda lihtne taaskasutada, ja kuigi me ei eelistaks pigem plastikut, leiame, et taaskasutamine on praegu parim viis ja võimalus. Sageli tunduvad kohvikotid taaskasutatavad, kuid kahjuks on see pigem harv nähtus. Näiteks tavapärased pruunist paberist pakendid on väljastpoolt jõupaber, sees foolium ning gaasi väljumiseks plastkraan. Biolagunevad tooted eraldavad palju rohkem metaani, kui need lagunevad prügilasse (kuhu need paraku enamasti satuvad).

What we do in the roastery

Taaskasutame oma röstikojas kõik mis vähegi võimalik, ülejäänud jäätmed ei lähe prügimäele, vaid muudetakse energiaks.

Tarnime Londoni piires kaupa elektriauto abil.

Oleme oma röstikojas ja köögis veekasutust vähendanud 33%.

Tarnime mitmetele meie hulgiklientidele korduvkasutatavates mahutites.